Fuar ve Etkinlik standlarının yanı sıra, Sahne Tasarımları, Showroom ve Mağaza Tasarımları, İç Mekan Tasarımları Ürün Tasarımları ve Prototipler, Animasyon ve Gerçekçi Renderlar konusunda da hizmet vermekteyiz.

TASARIM VE TEKLİF AŞAMALARI

TASARIM SÜRECİ

BRIEF

Sizlerden briefi alıyor ve tasarım için gerekli olan tüm bilgileri rica ediyoruz.Şirketinizin kurumsal logo ve kitapçıkları rica ediyor, web sitenizden sizleri tanımaya çalışıyor ve analiz ediyoruz.Uzman tasarım ekibimiz Endüstriyel Tasarımcı ve İçmimarlardan oluşmaktadır.Tasarım problemlerine uzman gözünden bakıyoruz.

TASARIM SÜRECİ

SKETCH

Sizlerden edindiğimiz bilgi ile ikinci aşamada alanınızı iyice analiz ediyor ve skeç aşamasına geçiyoruz. Markanızın tüm ihtiyaçlarını kavrıyor ve göz önünde bulunduruyoruz.Tasarımlarınız Pinterest gibi platformlardan örnek alınmış değil, özgün ve markanıza özel olarak hazırlanıyor ve düzenleniyor.

TASARIM SÜRECİ

DESIGN

Yüksek kalitede hazırlanan görselleri sizler ile paylaşıyoruz ,Bu aşamada üretilebiliri özgün ve dikkat çekici çözümler ile markanıza hangi sektörde olursa olsun değer katmaya özen gösteriyoruz.Tasarım alanlarınızı animasyon ile sunum yapabiliyor ve daha kolay anlaşılmasını sağlayabiliyoruz.

TASARIM SÜRECİ

TEKNIK

En son aşamada tasarımın malzemelerine karar veriyor, çevreye duyarlı , hassas ve olabildiğince sonuç odaklı çözümler ile teknik resimlerinizi hazırlıyoruz. Üretim aşamasını baştan sona kadar takip ediyoruz. Tasarım aşamasında ne gösterdi isek onu üretiyoruz. Teklif almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Sürükle
a